Skoči na glavno vsebino

Šolsko prvenstvo Ljubljane v plavanju

Tokrat je na tekmovanju v plavanju, kjer se tekmuje v štirih disciplinah, sodelovalo osem  učencev.

Med mlajšimi so šolo zastopali Ela Babnik na 50 m prsno, Zoja Babnik, na 50 m prosto,  Ema Bratun, 100 m prosto, Sara Seifert in Sven Sokač, pa sta se preizkusila v obeh disciplinah na 100 m prosto in 100 m mešano. V starejši kategoriji so Sergej Krnetić, Metka Seifert in Iza Bricelj  tekmovali v obeh disciplinah, za registrirane učence.  Prav vsi so odlično plavali in nekateri tudi izboljšali  svoje osebne rekorde.

Tokrat se je v finale, med osem najboljših, uvrstila le Iza. Čeprav je v predtekmovanju, zaradi sodniške napake, morala kar dvakrat na štart na 100 m mešano, je v finalu prepričljivo zmagala v tej disciplini. Prav tako pa je na najvišjo stopničko stopila tudi na 100 m prosto.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na spletnem naslovu: www.timingljubljana.si

Vsem učencem čestitamo!

Učitelji športa