Skoči na glavno vsebino

Poreč, 3. dan

Z glasbo smo se prebudili v lepo, sončno jutro. Hitro smo se oblekli in umili ter odšli na okusen zajtrk. Kasneje smo imeli zelo zanimive in ustvarjalne učne ure, kjer smo spoznavali živa bitja v morju.  Morje nas je kar klicalo in klicalo, zato smo se urnih nog odpravili na plažo. Utrjevali smo naše plavalne tehnike in šlo nam je odlično od nog in tudi rok. Privoščili smo si slasten sladoled. Po kosilu so nekateri počivali, drugi brali, tretji pa smo se igrali. Na urniku so bile likovne delavnice, kjer smo z ogljem podoživeli obisk akvarija in terarija. Ponovno smo se odpravili na plažo. Uživali smo v vožnji s supom, vodni košarki in izvedbi akrobatskih skokov v vodo. In že so bile na vrsti športne igre. Misli so nam uhajale k večeru, kajti na urniku je bil obisk diska. Bilo je odlično. Prepevali smo naše najljubše pesmi in razigrano plesali. Polni lepih doživetij smo se odpravili v svet sanj.

mali Jakci