Skoči na glavno vsebino

POHORJE, 2. dan

Kako je bilo zjutraj lepo pogledati skozi okno … Sončni vzhod in pogled na zasneženo pokrajino nas je hitro pognalo na zajtrk. Ko smo napolnili naše trebuščke, smo skočili v smučarske čevlje in avtobus nas je popeljal do smučišča. Hitro smo začeli z zavoji in spoznavali smučarske proge Mariborskega Pohorja ter po petih urah smučanja vsi vijugali in se vozili z vlečnimi napravami. Jakci smo osvojili Areh; Ruško, Cojzerico, Pisker in Žigart. Bravo mi! Po smučanju smo komaj čakali kosilo. Mmmmm, kuharja bomo v petek kar odpeljali v Ljubljano. Ko smo se malo odpočili, nam je gospa razložila vse o črni luknji, planetih in pojavih na nebu. Po večerji nas je čebelarka presenetila, da so čebele starejše od dinozavrov. Ni čudno, da so tako napredne in so naša življenja odvisna od njih. Dan smo zaključili z družabnimi igrami in mislijo na jutrišnji dan.

Pozdravček od vseh Jakcev