Skoči na glavno vsebino

Finalno tekmovanje v odbojki za mlajše dečke

V ponedeljek, 20.5., je potekal na OŠ Danile Kumar finalni turnir štirih najboljših šol v Ljubljani. Na zaključek so se uvrstile domačini OŠ Danile Kumar, OŠ Vič, OŠ Riharda Jakopiča in OŠ Božidarja Jakca. V prvi tekmi smo imeli za nasprotnika zmagovalko druge skupine OŠ Riharda Jakopiča. Imeli so nekaj res dobrih igralcev, tako da prav veliko možnosti nam niso dali. Imeli smo nekaj trenutkov dobre igre. Tekma se je zaključila z rezultatom 2:0 za njih.

Sledila je tekma za tretje mesto z OŠ Vič. Bila je ena od najbolj izenačenih in napetih tekem v letošnjem tekmovanju. Vsi trije seti so se igrali na razliko. Prvi set smo mi dobili, drugega in tretjega pa po podaljšani igri OŠ Vič. Kar je pomenilo zmago OŠ Vič.

Fantom vse čestitke za odlično borbeno igro in ogromen napredek v igri skozi celotno tekmovanje.

Učitelji športa