Skoči na glavno vsebino

Zaključna prireditev Za čiste zobe

Konec meseca maja oziroma začetek junija je vsako leto namenjen zaključku tekmovanja Za čiste zobe. Zmagovalci centralne šole smo letos postali učenci 5. a. Z veseljem smo se odzvali povabilu na zaključno prireditev, ki je potekala v torek, 4. 6. 2024, v Tivoliju.
Na prizorišče smo prišli med prvimi in se udobno namestili. Začetek prireditve je bil namenjen besedam organizatorjev tekmovanja. Po uvodnem nagovoru smo z velikim navdušenjem pozdravili akrobatsko skupino Dunking Devils. Ob njihovih vratolomnih akrobacijah nam je kar zastal dih. Namenili smo jim bučne aplavze. Nato nas je presenetila glasbena skupina Čuki. Pete so nas tako zelo zasrbele, da smo radostno pokazali vse naše plesne korake.
Polni prekrasnih občutkov smo sklenili, da si bomo zobe še naprej tako lepo in skrbno negovali. Ta dan smo se imeli zares lepo.

Razredničarka Klavdija Strniša in učenci 5. a