Skoči na glavno vsebino

Vodni dan v 1. razredu

Komaj smo čakali poletje. Dočakali smo ga šele v drugem delu junija, ko že odštevamo dneve do naših prvih poletnih počitnic. In ker se je v vročih dneh težko učiti, predvsem pa ker smo s pridnim delom čez celo leto uspešno opravili skoraj z vsemi nalogami, si zdaj lahko privoščimo zabavo in užitek.

Do malice smo opravili nekaj obveznosti, saj pouk ne more kar odpasti. Ampak potem pa smo iz šolske torbe vzeli kopalke, brisače, sončna očala, sončno kremo in različne pripomočke za igro. Obraze smo ožarili z nasmehi, v oči posejali iskrice in odhiteli vodni zabavi naproti. Nismo imeli bazena ali morja. Smo pa pokazali, da lahko z malo vode, veselimi prijatelji in veliko dobre volje ustvarimo čudovito izkušnjo, ki si jo bomo zapomnili za dolgo.

Le kaj imajo učiteljice pripravljeno za naslednje dni? Nekaj že …