Skoči na glavno vsebino

Zaključna prireditev

Ob koncu šolskega leta smo se zbrali v šolski jedilnici in obeležili dan državnosti, ki ga praznujemo 25. junija. Ob tej priložnosti smo pozdravili začetek poletja in že težko pričakovanih počitnic. Program se je pričel s himno, ki sta jo izvrstno zapeli Alja Lah in Catalinya Makše ob spremljavi Vanje Suhadolnik na klavirju. Sledil je nastop otroškega pevskega zbora pod vodstvom Ize Javornik. S pesmijo od Čukov so nas v mislih res popeljali na počitnice. In kot se za prireditev spodobi, ni manjkalo niti plesa. Videli smo kar tri plesne točke. Ob veselih ritmih se je cela jedilnica malo zazibala. Ker pa je bil program tudi resen, smo slišali tudi nekaj odličnih nastopov na inštrumentih. Predstavila sta se David Ratajc na kitari in Lili Vrčko s flavto. Mladinski pevski zbor pod vodstvom Vanje Suhadolnik je zelo doživeto izvedel pesem True colors, Aša Matelič pa nas je presenetila z odlično izvedbo skladbe Simply the best. Sledila je še deklamacija naših najmlajših in podelitev priznanj in pohval najuspešnejšim učencem. Kljub temu, da nam je bilo vsem malo vroče, smo uživali v programu in vsi se že veselimo počitnic.

Zapisala: Maja Jug

Fotografije: Katarina Volčini Ratajc