Teden otroka na PŠH

V tem tednu smo obeležili Teden otroka, letos na temo OTROK, NEPOPISAN LIST. Vsi otroci potrebujejo ljubezen, dobre medsebojne odnose, igro, druženje z vrstniki, oporo, pomoč in znanje za razvoj zanimanj, talentov in splošno dobro počutje.

Vsaj kanček tega smo skušali učencem pričarati tudi na PŠH.

Vsak dan so se vsi učenci družili na prenovljenem šolskem igrišču.

V torek so tisti učenci, ki so opravili poletni bralni izziv, odšli na grad Fužine.

Sredino popoldne smo namenili turnirju v družabnih igrah.

V četrtek smo imeli ‘kino dan’. Vsak učenec je dobil svojo pravo kino vstopnico, si poiskal sedež in se prepustil risanki Luca. Ob tem pa nismo pozabili niti na kokice. 😊

Zadnji dan v tednu smo namenili branju najljubših knjig. Četrtošolke so odšle v 1., 2. in 3. razred in učencem prebrale svojo najljubšo pravljico.

Tretješolce je s svojim obiskom razveselila psička Bella. Učenci so zelo uživali in se ob njeni prisotnosti popolnoma sprostili.

Za vrhunec dneva so poskrbeli še Jakčevi talenti. Letos se je opogumilo kar 30 učencev. Vsi smo uživali v njihovih točkah, ki so bile res izjemne in raznolike. Še enkrat čestitke vsem!

Več utrinkov najdete v galeriji.😊