Hitre povezave

Športne novice, november 2012

V prejšnjem tednu so s tekmovanji končala v svoji predtekmovalni skupini naša dekleta v odbojki. Kljub bučni podpori naših učencev 5.b, katere moramo pohvaliti, da so športno navijali, so tri tekme izgubile, premagale pa vrstnice iz OŠ Zalog. V skupini so tako osvojile 4. mesto in bodo tekmovanje nadaljevale v 2. ljubljanski ligi. Pod vodstvom učitelja športne vzgoje Iztoka Podbrežnika so našo šolo zastopala naslednja dekleta: Maja Sladić, Špela Kregar, Maja Kobal, Aleksandra Borovina, Arlinda Veliqi in Melisa Kadrić iz 9. a, Medina Šabić iz 9. b, Urša Dimnik iz 9. c, Belma Hodžić iz 8. b in Tina Seljak iz 8. b razreda.

V tem tednu je potekalo tudi tekmovanje posameznikov v badmintonu. Pri mlajših dečkih smo imeli dva predstavnika iz 7.b razreda. Vida Babnika in Roka Žonto. Vid je moral priznati premoč nasprotnikov, zato pa nas je prijetno presenetil Rok, ki je med nekategoriziranimi učenci osvojil bronasto medaljo. Pri starejših dečkih je edini predstavnik, Domen Sagadin, odlično igral in osvojil drugo mesto v Ljubljani med kategoriziranimi učenci in s tem pravico do nastopa na državnem prvenstvu.