Bralna muca

Končalo se je tekmovanje za spodbujanje branja. Učenci so imeli na hodnikih zapisane posamezne odlomke iz knjig. Morali so jih prepoznati in pripisati pravega avtorja. Vseh oddanih glasovnic je bilo 171, od tega 147 pravilnih in 24 napačnih.
V ponedeljek, 5. marca, smo izžrebali tri nagrajence, iz vsake triade po enega. Nagrajenci so:

• Adin Salešević, 1.b
  • Nikolina Grubnić, 4.a
  • Aljaž Sušnik, 8.b

Vsem iskreno čestitamo.

Jana Perme

MUCINA MEGA KNJIŽNA UGANKA
5. 3. 2012 je bila izžrebana moja sošolka Nikolina Grubnić. Na hodniku naše šole so bili obešeni plakati s pomešanimi odlomki iz knjig. Nikolina je pravilno rešila vse uganke in bila izžrebana. Dobila je ogromno nagrado! Žrebanje je spremljal njen sošolec Rene, ki je izdal skrivnost celemu razredu.  V veliki vreči, kjer je bila nagrada, je bilo marsikaj: odeja, piškoti, tri čokolade, tehnični svinčnik, zvezki, obesek za ključe, denarnica, majici, torbica za telefon in dve vstopnici za kino za ogled filma po izbiri. Ko je to prinesla domov, so bili starši zelo veseli, seveda tudi Nikolina.

Hana Ajkič, 4.a