Novoletni bazar

V četrtek, 1. 12. 2011, smo na šoli organizirali že tradicionalni novoletni bazar. Mize v avli šole so se šibile pod izdelki, ki so jih v prejšnjih dneh, tednih izdelovali učenci od 1. do 9. razreda, starši in učitelji na različnih ustvarjalnih delavnicah. V veselem predprazničnem vzdušju se je avla šole še pred uradnim pričetkom bazarja napolnila do zadnjega kotička. Starši, stari starši, sorodniki, učenci in učitelji smo nakupovali čudovite voščilnice, novoletne okraske, nakit, venčke, okrasne blazine, lampijončke, izdelke iz gline, darila presenečenja, dražgoške kruhke in pecivo. Vzdušje na bazarju je bilo prijetno, sproščeno in za učence polno pričakovanj, tako je ura skupnega druženja minila kot bliskovit zvezdni utrinek.
Vedno znova se ob takšnih priložnostih pokaže, da znamo in zmoremo skupaj narediti ogromno in da vsi cenimo in negujemo naslednje vrednote: solidarnost, sodelovanje, ustvarjalnost, delavnost, odgovornost, pomoč in prijateljstvo.

Elvira Sušec, prof. gospodinjstva in biologije