Erasmus+ E.C.O. S.T.E.P.S – 1. DAN SENČENJA na CEIP Sanchez Albornoz

Hola!

Prvi dan našega obiska v Španiji je za nami. Polne pričakovanj smo se po zajtrku odpravile v Noveldo, kjer so nas prijazno sprejeli učitelji in učenci tamkajšne šole CEIP Sanchez Albornoz.

Po predstavitvi nas in njihove šole, smo z učenci obiskali zavod za ljudi s posebnimi potrebami. V svojem centru so pripravili tunel groze, zaradi jutrišnje noči čarovnic. Sledil je aktivni glavni odmor, med katerim so si otroci privoščili malico, ki so jo prinesli od doma, se igrali med seboj in sproščali ob glasbi.

Izmed vseh zanimivih dejavnosti, nas je najbolj prevzela ura priprave radijskega programa. Učenci so z ravnateljico pripravili šale, ki so jih na oddaji tudi ocenjevali.

Pri pouku tujega jezika angleščine so za utrjevanje znanja uporabljali aplikacijo Chatterpix.

Za konec pa so nas popeljali še na šolski vrt, kjer so pripravljali gredice za šolska zelišča

Navdušil nas je sproščen odnos vseh na šoli in se že veselimo naslednjega dne.

Buenas noches!