Hitre povezave

Tekmovanje v odbojki 2009

Po počitnicah smo imeli samo en teden zatišja na športnem področju, nato pa so se že začela  tekmovanja v odbojki za starejša dekleta. Kot se velikokrat  zgodi, je organizacijo tekem dobila naša šola. Zaradi neprihoda OŠ Vodmat so dekleta v sredo odigrala še preostali dve tekmi v skupini. Prvo tekmo so zmagale s kar veliko razliko v točkah. V drugi pa so prikazale nekoliko slabšo igro (predvsem preveč napak pri servisu), zato je sledil poraz z OŠ Trnovo. Z osvojenim drugim mestom v naši skupini so se kljub temu uvrstile v 1. ljubljansko ligo in upamo, da bodo tudi tam uspešne. Za ekipo so igrale: Tjaša Mehle, Nastja Milošević, Tina Hlebš, Marina Pejanović, Anja Banjanac, Hana Begić (9.a) ter učenki 7. razreda Špela Petek in Šejla Šistek.

 

Darja Borovšek