Hitre povezave

Šola v naravi - Poreč (peto javljanje ... ali morda šesto?)

Kar nekaj časa je trajalo, da smo se predramili v četrtkovo jutro. Včerajšnji večer in nasploh cel dan je bil nabit z delom, zabavo, rekreacijo, ... Naj vam zaupamo samo nekaj iskric, ostalo pa vam povemo vsak posebej, ko se vrnemo.
Večer v Poreču je bil res prav poseben, saj smo si šli ogledat mestni akvarij. Nekaterih bitij za steklom smo se kar nekoliko ustrašili, ker v živo še nikoli nismo videli tako golomaznih rakov, rib, hobotnic, ... Prijazna gospa, ki nas je sprejela v akvariju, nas je na koncu zelo pohvalila in nam zaupala, da je letos tako organizirani in pridni otroci še niso obiskali. Pohvala nam je prijala. Čista desetka!!  Za nagrado smo smeli za 20 minut sami med stojnice, kjer smo barantali, kupovali spominke zase in mogoče tudi za vas;)
Danes pa nas čaka veliko testiranje za delfinčke, bronaste, srebrne in mogoče tudi zlate, zato držite pesti, prav?
Smo zdravi in pošiljamo objem od 5.a in 5.b vsem, ki nas pogrešate.

Poreč, 8. 9. 2011, Pedagoška vodja: Valentina Ovnič