Hitre povezave

Šola v naravi - Poreč (zadnje javljanje)

Dobro jutro vsem, ki nas že nestrpno pričakujete;)!
Noč je minila mirno, nagrade in diplome so podeljene, vprašanj in dilem ni več. Plan dela je v celoti realiziran, otroci zadovoljno lovijo še zadnje Poreške sončne žarke in se igrajo z morjem, učiteljice se zadovoljno ozirajo na pretekli teden in odličen  uvod v novo šolsko leto, moja malenkost pa vsem samo še sporoča, da imate otroke, ki so zmožni vsega in še več. Močno jih stisnite, ko pridejo v Ljubljano, ker so bili res krasna skupina.
Pričakujte nas med 17.00 in 17.30 na istem mestu, kjer ste se v ponedeljek od nas poslovili - zaradi otrok pa raje kako minutko prej kot prepozno ;).
Držite pesti za srečno vožnjo in kmalu nasvidenje.

Poreč, 9. 9. 2011, Pedagoška vodja: Valentina Ovnič