Hitre povezave

Teden otroka

V torek smo se z učenci 1. a odpravili v gozd po kostanj.  Najprej smo se skrbno zaščitil, da nas ne bi napadel, kakšen klop. Nato smo krenili proti Golovcu. Kljub manjši strmini, smo veselo nadaljevali pot. Na poti smo spoznavali različne vrste dreves in njihove plodove. Med nabiranjem kostanja so otroci našli tudi gobice in luknje - rove v gozdnih tleh, vendar njihovih prebivalcev zaradi glasnosti nismo uspeli srečati. Kljub velikemu številu nabiralcev kostanja so ga naše pridne roke uspele kar precej nabrati. Na gozdni jasi smo sproščali svojo odvečno energijo in si nabrali novih moči za učenje. Nabiranje kostanja se nam je obrestovalo, saj smo ga po prihodu v šolo skuhali in se z njim posladkali. Mnjam, kako sladek je bil.

Razredničarka
Katja Kovačič Kokošar