Hitre povezave

Naši objemčki

V četrtek, 10. novembra, so v učilnici 3. b razreda pod skrbnimi rokami učencev, njihovih staršev in naju nastajali objemčki. Mehke, tople in prijazne blazine, ki bodo polepšale praznične dni otrokom v zdravstvenih ustanovah po Sloveniji.
Naredili smo jih v sklopu razpisa ObdaRajanje, nastajale pa so več tednov.  Najprej smo kose blaga pri likovni vzgoji poslikali z različnimi veselimi otroškimi motivi in toplimi barvami. Nato jih je bilo potrebno sešiti (kar so spretne roke mamic in babic s šivalnimi stroji z lahkoto naredile), napolniti s polnilom in zopet sešiti. Na koncu smo jih objeli v slovo in jih z lepimi mislimi poslali bolnim otrokom.
Naše objemčke si lahko med 15. 11. in 15. 12. ogledate tudi na www.ringaraja.net/obdarajanje, kjer poteka spletna razstava vseh izdelanih objemčkov, in glasujete za nas!

Diana Šercer Stojanović in Lidija Ozimek