Hitre povezave

Okrasili smo jelko v Mestni hiši

V sredo, 30. novembra 2011, smo imeli v 3. b razredu čisto poseben dan. S svojimi okraski smo okrasili jelko v Mestni hiši.
Naši okraski pa niso kar tako. Z njimi smo vsem pokazali, kako smo se v zadnjem letu naučili plesti. Pod jelko smo položili nekaj mehkih veselih blazinic, da si bo božiček lahko odpočil, ko bo v Mestno hišo prinesel darila. Ker smo eko učenci, smo vse izdelali iz recikliranih tkanin in pletenin, pri delu pa so nam pomagali tudi učenci iz 4. a, ki se nam pridružijo v podaljšanem bivanju. Pozdravit nas je prišel župan Zoran Janković, ki nam je tudi pomagal pri krašenju. Po uspešnem krašenju smo se posladkali  z odličnim pecivom in toplim čajem, se poigrali in zapeli nekaj veselih pesmic. Kljub mrazu nam je bilo lepo. Ko se prižgejo vse lučke, pojdite na sprehod po okrašenem mestu in ne pozabite na ogled naše jelke!

3. b z učiteljicama Lidijo Ozimek in Diano Šercer Stojanović