Hitre povezave

Tabor prve pomoči v Tolminu

Dragi starši in prijatelji!

Komaj smo prispeli v Tolmin, že smo se vneto lotili dela. Seveda smo najprej nabrali moči pri odličnem kosilu in kratkem odmoru. Ko smo bili seznanjeni s splošnimi pravili in hišnim redom v domu, smo imeli nekaj časa, da smo se malo sprostili.

Nekateri so odšli na svež zrak in tudi sonček se je prikazal za kratek čas. Ob treh pa smo začeli s prvimi aktivnostmi pri prvi pomoči. Učence smo razdelili v manjše skupine, da bodo lahko bolj aktivno sodelovali pri praktičnem delu. Zaenkrat toliko informacij, tako da veste, da smo vsi zdravi in veseli, tekom tedna pa se bomo večkrat javili, fotografije pa bodo objavljene na koncu v skupnem albumu, sproti pa samo kakšna res posebna.

Učenci 8. razredov in spremljevalke Erika Kogovšek, Špela Kos, Petra Tomažin in Maja Jug