Hitre povezave

Tabor prve pomoči v sredo

Tukaj smo že tretji dan in že zelo dobro smo seznanjeni s pravili v domu in s potekom delavnega dne. Učenci zjutraj pridno pospravijo sobe, saj vedo, da med jutranjim sestankom učiteljice ocenjujejo urejenost sob. Danes so bile ocene že veliko višje od včerajšnjih. Enako dobro tudi že upoštevajo pravila hišnega reda, ki so zelo stroga. V jedilnici so vsak dan dežurni trije učenci, ki poskrbijo, da vsi dobimo pijačo in da jedilnico za seboj pustimo čisto. Kljub intenzivnemu delu v učilnicah in na terenu je tudi preživljanje prostega časa zelo aktivno. Nekateri komaj čakajo, da bodo dobili žogo, drugi se odpravijo na atletsko stezo in pridno tečejo, tretji pa se le sproščajo ob glasbi in druženju. Vmes pa še nestrpno pripravljajo svoje točke po razredih za zaključni večer, kjer bodo pokazali svoje talente. Ker nas vse to tako zelo utrudi, zvečer učenci z lahkoto hitro zaspijo, tako da nočni dežurni, ki je v domu ves čas prisoten, nima veliko dela.

Mi uživamo in smo razmišljali o tem, da bi tale tabor kar podaljšali za en teden. Čaka nas še nekaj zanimivih dogodkov, ki bodo popestrili naše druženje. Med njimi tudi današnje družabne igre in jutrišnji ples.

Pošiljamo pozdravčke vsem vam, ki vas že močno pogrešamo.

Učenci 8. razredov in učiteljice spremljevalke