Hitre povezave

Zbiranje knjig za učence Društva Slovencev Lipa iz Prijedora

V sredini meseca aprila bomo na naši šoli tri dni gostili učence Društva Slovencev Lipa iz Prijedora (Bosna in Hercegovina). Učenci v Društvu obiskujejo dopolnilni pouk slovenščine. Ker želimo, da bo njihovo znanje slovenščine še boljše, bomo na šoli zbirali mladinsko leposlovje ali poučne knjige, primerne njihovi starostni stopnji (od 7 do 18 let).

V kolikor vam na knjižnih policah ostaja kakšna zaprašena knjiga, ki čaka novega bralca, jo prinesite svoji učiteljici ali v knjižnico in ji s tem priskrbite nov ljubeč dom. V knjigo lahko napišete tudi kratko posvetilo, lahko napišete tudi nekaj besed, zakaj jo nekomu podarjate, ali zakaj vam je bila všeč ...

Knjige prinesite najkasneje do 10. aprila 2013.

Nobena knjiga ni tako zanič, da ne bi bilo od nje prav nobene koristi! (Gaj Plinij)

Sabina Kirm