Hitre povezave

Obisk zavetišča za zapuščene živali

Na delovno soboto smo učenci 9. b razreda odšli v zavetišče v Ljubljani. Ko smo prispeli, smo imeli zanimivo predavanje o zavetišču, kjer smo izvedeli, kaj moramo storiti, če najdemo zapuščeno žival in kaj nato z njimi naredijo. Po predavanju smo se razdelili v dve skupini in odšli na ogled prostorov z živalmi. Videli smo crkljive muce ter živahne in prijazne pse. Na koncu smo še ločili in razpakirali hrano, ki smo jo prinesli. Ogled zavetišča in predavanje sta nam bila zelo všeč, saj imamo vsi radi živali, zato smo na ogledu res uživali in se zabavali.

Katarina Geč, učenka 9. b razreda

Veseli smo, da smo naredili dobro delo. Hvala vsem učencem, učiteljem in staršem za prispevke, hvala skrbnikom v zavetišču za predstavitev in prijazen sprejem!