Hitre povezave

Tabor za nadarjene učence

V lanskem letu smo uspešno izpeljali tridnevni TABOR ZA NADARJENE UČENCE od 5. do 9. razreda v domu CŠOOD Čebelica. Preživeli smo tri zelo aktivne, zabavne, nepozabne dneve. Učenci so ob druženju spoznavali dodatne vsebine, ki niso vključene v osnovni učni program in so pripravljene tako, da spodbujajo raziskovalno delo, medpredmetno povezovanje, sodelovalno učenje in celosten učenčev razvoj. Prednosti takšnega dela so predvsem prijetno delovno vzdušje, delo v naravi in možnost spodbujanja kreativnosti in medsebojnega sodelovanja.  Ker je bil odziv po taboru izjemen, smo se odločili v naslednjem šolskem letu ponovno načrtovati tabor za nadarjene učence, tokrat z drugačno tematsko osnovo, da bo zanimiv tudi za vse tiste učence, ki so na taboru že bili.

Več o taboru si lahko preberete na povezavi: prijavnica za tabor.

Vodja tabora mag. Maja Jug